Ostatnia kolejka 18 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Prezes :
Zbigniew Owsianka : 607757157
Tończa 177, 07-100 Węgrów
RAMOWY terminarz ROZGRYWEK DRUŻYN OZPN W SIEDLCACH – WIOSNA 2013 sez.2012/13
Lp. |
Termin |
Najwcześniejsza godzina rozpoczęcia meczu |
IV liga |
LO |
Kl. "A"
|
Kl. "B" |
Juniorzy gr. I U19/U18 94/95 |
Juniorzy gr. II U19/U18 94/95 |
Juniorzy mł. U17 1996
u16 95/96 gr. I |
Juniorzy mł. U16 1997
|
Trampkarze U15 1998 |
Trampkarze U14 1999 |
Młodzicy U13 2000 gr. I |
Młodzicy U13 2000 gr.II |
Młodzicy U12 2001 |
Orliki U11 2002 |
Orliki U10 2003 |
Najpóźniejsze godziny rozpoczęcia zawodów |
1. |
16-17.03.13r. (S.N.) |
11.00 |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.30 |
2. |
23-24.03.13r. (S.N.) |
11.00 |
2 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.30 |
3. |
28-30.03-13r.(Czw.Pt.Sob.) |
|
3 |
3 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.30 |
4. |
06-07.04.13r. (S.N.) |
11.00 |
4 |
4 |
2 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.00 |
5. |
10.04.13r. (Śr.) |
15.00 |
PP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.00 |
6. |
13-14.04.13r. (S.N) |
11.00 |
5 |
5 |
3 |
2 |
1 |
1 |
1 |
1 |
|
1 |
1 |
1 |
|
1 |
|
16.00 |
7. |
20-21.04.13r. (S.N.) |
11.00 |
6 |
6 |
4 |
3 |
2 |
2 |
2 |
2 |
1 |
2 |
2 |
2 |
1 |
2 |
1 |
16.30 |
8. |
24.04.13r. (Śr.) |
15.00 |
PP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.30 |
9. |
27-28.04.13r. (S.N.) |
11.00 |
7 |
7 |
5 |
4 |
3 |
3 |
3 |
3 |
2 |
3 |
3 |
3 |
2 |
3 |
2 |
16.30 |
10. |
01.05.13r. (Śr.) |
11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.30 |
11. |
04-05.05.13r. (S.N.) |
11.00 |
8 |
8 |
6 |
5 |
4 |
4 |
4 |
4 |
3 |
4 |
4 |
4 |
3 |
4 |
3 |
17.00 |
12. |
08.05.13r. (Śr.) |
11.00 |
PP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.00 |
13. |
11-12.05.13r. (S.N.) |
11.00 |
9 |
9 |
7 |
6 |
5 |
5 |
5 |
5 |
4 |
5 |
5 |
5 |
4 |
5 |
4 |
17.00 |
14. |
15.05.13r. (Śr.) |
11.00 |
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.00 |
15. |
18-19.05.13r. (S.N.) |
11.00 |
11 |
10 |
8 |
7 |
6 |
6 |
6 |
6 |
5 |
6 |
6 |
6 |
5 |
6 |
5 |
17.30 |
16. |
22.05.13r. (Śr.) |
11.00 |
|
11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.30 |
17. |
25-26.05.13r. (S.N.) |
11.00 |
12 |
12 |
9 |
8 |
7 |
7 |
7 |
7 |
6 |
7 |
7 |
7 |
|
7 |
6 |
17.30 |
18. |
29.05.13r. (Śr.) |
11.00 |
PP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.30 |
19. |
01-02.06.13r. (S.N.) |
11.00 |
13 |
13 |
10 |
9 |
Finały |
Finały |
8 |
8 |
7 |
8 |
Finały |
Finały |
|
8 |
|
18.00 |
20. |
08-09.06.13r. (S.N.) |
11.00 |
14 |
14 |
11 |
10 |
Finały |
Finały |
9 |
9 |
|
9 |
Finały |
Finały |
|
9 |
|
18.00 |
21. |
15-16.06.13r. (S.N.) |
11.00 |
15 |
15 |
12 |
11 |
Finały |
Finały |
10 |
10 |
|
10 |
Finały |
Finały |
|
|
|
18.30 |
22. |
22-23.06.13r. (S.N.) |
11.00 |
|
Baraż |
13 |
|
Finały |
Finały |
|
|
|
|
Finały |
Finały |
|
|
|
18.30 |
23. |
26.06.13r. (Śr.) |
11.00 |
|
Baraż |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.30 |
Zatwierdzono Uchwałą Zarządu OZPN w Siedlcach w dniu 21.12.2012 r.
ULKS Starawieś | 1:3 | Liwia Łochów |
2017-04-30, 16:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 19 | ||||||||||||||||||
|
B-klasa » Siedlce | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 10, wczoraj: 66
ogółem: 1 108 116
statystyki szczegółowe